Perşembe, Mayıs 30, 2024

Ana Partner

Platin Partner

Altın Partnerler

Partnerler

Ekosistem Firmaları

Agrisens
AirCar
Alp Mühendislik
Apollo
Ardıç Teknoloji
Argeloji
aSAY Enerji
Başarı Mobile
Bautek
Beacontact
Bimetri
Bode Walking
BrandIT
Bulutify
Cosa
ÇözümTR
dbMARS
dvm iot solutions
Endoks
Enerclever
Esular
Evreka
Faydam
Freepark
G4TECH
Genie Blocks
Gesk Teknoloji
Getratron
GTS Teknoloji
Inavitas
IoT Hook
IoT Sistem
IoT Term
IoX Digital
Irdeto
Iven
Karel
Konzek
Mechanica Irev
Mobiliz
Mobiltrust
N2Mobil
Navbea
Nearloc
OnLock
Outliers Notebook
Parabol
Piton
Poi Labs
Pointr
Potensas
Proente
Pubinno
Quectel
Reengen
Roltek
Rotiot
Sade Labs
Sanitag
Sensemore
Skysens
Swartea
Tannection
Tarla.io
TarSenS
Tazi
Teltonika
Topraq
Trio Mobil
Turta
Udentify
V-Count
Verisun
Volsoft
Wipelot
Yesil Science

Okullar

Acıbadem Üniversitesi: Kutay Kılıç
Aksaray Üniversitesi: Osman Vahap Gökten
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi: Ali Mesut Demir
Beykent Üniversitesi: Mahmut Elibol
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi: Serhat Okur
Bilkent Üniversitesi: Eren Şimşek
Boğaziçi Üniversitesi: Mehmet Emre Akbulut, Oğuzhan Parmaksız
Celal Bayar Üniversitesi: Gökay Eğilmez, Cemal Boran
Çukurova Üniversitesi: Ceyhan Turnalı , Ufuk Mert Çelik
Doğu Akdeniz Üniversitesi: Zeynep Soylu
Doğuş Üniversitesi: Ecem Gürsel
Dokuz Eylül Üniversitesi: Berkan Bostanoğlu
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Taner Kurt
Fenerbahçe Üniversitesi: Deniz Uzun
Gebze Teknik Üniversitesi: Arif Edib Tatlıpınar
İskenderun Teknik Üniversitesi: Onur Işıdan
İstanbul Arel Üniversitesi: Osman Aslan
İstanbul Bilgi Üniversitesi: Metin Can Ayar
İstanbul Kültür Üniversitesi: Ahmet Şensan
İstanbul Medeniyet Üniversitesi: Furkan Soydaş
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi: Ahmet Yiğit
İstanbul Teknik Üniversitesi: Salih Karabulut , Ada İrem Pekdemir
İstanbul Ticaret Üniversitesi: Hüseyin Özgökçe
İstinye Üniversitesi: Batuhan Atabek
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi: Sefa Senbani , Metehan Avkıran
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü: Ahmed Haltaş
Kırıkkale Üniversitesi: Hamza Talha Gümüş , Seyit Ahmet Gökçe
Kocaeli Üniversitesi: Yılmaz Bozoğlan
Koç Üniversitesi: Ahmet Yesevi Nurcan
Marmara Üniversitesi: Ayben Özkan , Furkan Yasin Engin
Mersin üniversitesi: Hasan Çiçek
Nevşehir Üniversitesi: Vedat Yiğit
Orta Doğu Teknik Üniversitesi: Büşra Aydoğdu
Pamukkale Üniversitesi: Alper Ersin Balcı , Ayşe Çakır
Sakarya Üniversitesi: Adem Gürkan Yazıcı
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi: Mahmut Yiğit
Trakya Üniversitesi: Cihad Küçük
Türk Alman üniversitesi: Mücahit Köşgen
Uludağ üniversitesi: Furkan Türker
Yıldız Teknik Üniversitesi: Abdullah Öksüz