Ekosistem

Ana Partner

Partner

Firmalar

 

Agrisens
AirCar
Alp Mühendislik
Ardıç Teknoloji

 

Argeloji
aSAY Enerji
Başarı Mobile
Beacontact

 

Bimetri
Bode Walking
BrandIT
Bulutify

 

Cosa
ÇözümTR
dbMARS
dvm iot solutions

 

Enerclever
Esular
Evreka
Freepark

 

G4TECH
Genie Blocks
Gesk Teknoloji
Getratron

 

GTS Teknoloji
iFocus
Ingenious
İnohom

 

IoT Hook
IoT Sistem
IoT Term
IoX Digital

 

Irdeto
Iven
Karel
Mobiliz

 

Mobiltrust
N2Mobil
Nearloc
OnLock

 

Outliers Notebook
Parabol
Piton
Poi Labs

 

Pointr
Potensas
Proente
Pubinno

 

Roltek
Quectel
Reengen
Sade Labs

 

Sanitag
Skysens
Swartea
Tannection

 

Tarla.io
TarSenS
Tazi
Trio Mobil

 

Turta
Udentify
V-Count
Verisun

 

Volsoft
Wipelot
Yesil Science

 

Okullar

 

Adnan Menderes Üniversitesi: Engincan Akar
Afyon Kocatepe Üniversitesi: Sami Aluç
Akdeniz Üniversitesi: Canberk Ardıç
Aksaray Üniversitesi: Osman Vahap Gökten

 

Amasya Üniversitesi: Muhammed Furkan Uyar
Ankara Üniversitesi: Ayberk Arslan
Bahçeşehir Üniversitesi: Şevval Karamemiş
Balıkesir Üniversitesi: Ayşenur Şahin, Uğurcan Çakır

 

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi: Ali Mesut Demir
Bilkent Üniversitesi: Berk Bilgin, Seyfullah Saatçi
Boğaziçi Üniversitesi: Oğuzhan Parmaksız
Celal Bayar Üniversitesi: Yasin Anıl Bostancı, Cemal Boran

 

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi: Şamil Güven
Çukurova Üniversitesi: Ceyhan Turnalı
Doğu Akdeniz Üniversitesi: Zeynep Soylu
Doğuş Üniversitesi: Bektaş Aydın

 

Dokuz Eylül Üniversitesi: Berkan Bostanoğlu, Mustafa Umut Özbek
Dumlupınar Üniversitesi: Büşra Polat
Ege Üniversitesi: İbrahim Kağan Bilge

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Burak Can Fazla
Gebze Teknik Üniversitesi: Arif Edib Tatlıpınar
Hacettepe Üniversitesi: İsa Boyraz
Harran Üniversitesi: İsa Polat

 

İstanbul Kültür Üniversitesi: Ahmet Şensan
İstanbul Medeniyet Üniversitesi: Fatih Kömürcü, Furkan Soydaş
İstanbul Medipol Üniversitesi: Ahmet Alperen Yeşilova
İstanbul Ticaret Üniversitesi: Hüseyin Özgökçe

 

İstanbul Üniversitesi: Mücahit Yiğit Kaplan
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi: Furkan Güney, Sefa Senbani, Metehan Avkıran
Kırıkkale Üniversitesi: Hamza Talha Gümüş

 

Koç Üniversitesi: Cemalettin Yılmaz
Marmara Üniversitesi: Onat Acar, Ayben Özkan, Furkan Yasin Engin
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi: Bilal Müftüoğlu, Yavuzhan Aymak
Necmettin Erbakan Üniversitesi: Zeynep İmir

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi: Mustafa Oğuz, Efdal Şener
Orta Doğu Teknik Üniversitesi: Büşra Aydoğdu
Pamukkale Üniversitesi: Emre Sarızeybek
Trakya Üniversitesi: İbrahim Karpuzoğlu, Cihad Küçük

 

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi: Mustafa Büyükçağlayan
Yıldız Teknik Üniversitesi: Mustafa Doruk Sönmez
Close