Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaGenelArrow, eInfochips'i IoT Liderlik Pozisyonunu Genişletmek İçin Satın Alıyor!

Arrow, eInfochips’i IoT Liderlik Pozisyonunu Genişletmek İçin Satın Alıyor!

eInfochips IoT tabanlı iş modelleri konusunda uzmanlaşmış,Arrow edinme yoluyla IoT platformunu daha da ileri götürmeyi bekliyor. Arrow’un “sensörden günbatımı” platformuna mühendislik, çözüm mimarisi, gömülü yazılım geliştirme, güvenlik, mobil cihaz bağlantısı, uygulama geliştirme, bulut yapılandırma ve yönetimi ekleme ve büyük ölçekli işletmeler dahil olmak üzere yönetilen hizmetleri ekleme gibi eInfochips’in çabalarından bir artış alacaksınız.

Arrow’un Başkanı, Başkan ve CEO’su Michael J. Long, “Çoklu bulut platformlarına karmaşık ve bağlı IoT çözümleri ve teknolojileri sunacağız. Bu satın alım, Arrow’un IoT tasarım hizmetlerinde halihazırda lider konuma gelmesi için 1.500’den fazla IoT çözüm mimarı, mühendis ve yazılım geliştirme kaynağını ekledi. ”

Arrow’un en büyük dijital yetkilisi olan Matt Anderson şunları söyledi: “Arrow, tasarım mühendisliğini endüstrinin önde gelen eDesign dijital platformuyla yeniden tanımladı. Müşteriler şimdi Arrow.com’da yüzlerce online etkin mühendisle işbirliği yapıyor. Mühendislerimiz çevrimiçi referans tasarımları, bulut tabanlı tasarım araçları ve eDesign platformumuzla müşterilere yardımcı oluyor. EInfochips’in IoT yeteneklerini ve mühendislerini eDesign platformumuza bağlamak, einfochips’in, dijital araçlarla sağlanan hizmetlerinin boyutunu Arrow’in 125.000 müşterisine büyük ölçüde artıracaktır. “

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler