Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaInternet of ThingsIoT Global Ödülleri'ne hazır mısınız? Başvurular 7 gün içinde kapanıyor!

IoT Global Ödülleri’ne hazır mısınız? Başvurular 7 gün içinde kapanıyor!

Başarılı Nesneler İnterneti (IoT) kullanım durumlarınızı ve iş deneyiminizi dünya çapındaki bir izleyici kitlesiyle paylaşmak ve giderek daha rekabetçi IoT sektöründe pazar lideri olarak yerinizi korumak için son şansınız.

IoT Global Awards’ın organizatörleri WeKnow Media Ltd, Endüstri’nin prömiyer ödül platformuna katılım için son çağrılarını yaptı.

WeKnow Media Ltd’de Yayın Yönetmeni ve Yayıncı Jeremy Cowan; “Başvurular için kapanış tarihinden sadece birkaç gün önce, IoT işletmelerinin 2019’da hangi yenilikleri üzerinde çalıştıklarını görmeyi dört gözle bekliyoruz. Başvurunuzu henüz yapmadıysanız,11 Eylül 2019 Çarşamba günü gece yarısı (GMT). kapanma tarihi olduğundan hala zaman var. ” diyerek başvuruların son tarihlerini hatırlattılar.

IoT Global Ödülleri, çok sayıdaki IoT teknoloji geliştirme şirketi, endüstri standardı kuruluşu ve analist organizasyonundan oluşan olağanüstü bir jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

Listelenen adaylar ve kazananlar, IoT medya markalarının öncülük ettiği bir pazarlama kampanyasında IoT Now, IoT Now Transport, IoT Global Network ve VanillaPlus gibi merkezi bir aşamaya gelecek.

GeoConnexion, i-SCOOP, IoT For All ve IoT Global Network, bu yılki IoT Global Ödülleri’ne medya ortakları olarak seçildi.

Başvuru listesi, 25 Eylül 2019 Çarşamba günü dünya çapında yayınlanacak ve kazananlar duyurusu 11 Ekim 2019 Cuma günü yapılacaktır.

IoT Global Ödülleri’ne katılım ilk kategori için 149 £ ve daha sonra her bir kategori için 19 £. Başvuruya açık 11 kategori var, işletmeler ve bireyler istedikleri kadar kategori girmeye teşvik edildi.

Başvurmak ve daha fazla bilgi için https://iotglobalawards.com adresine gidin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler