Çarşamba, Haziran 19, 2024
Ana SayfaGenelDell Teknoloji Yeni IoT Girişimi Başlattı

Dell Teknoloji Yeni IoT Girişimi Başlattı

VMware baş teknoloji sorumlusu Ray O’Farrell, “İnsanlar gerçek dünya’ya getirmek üzere IoT hakkında konuşuyorlar” dedi. “Bazı açılardan, gördüğümüz şey, bir altyapı olarak IoT’nin gerçek dünyanın gerçekleriyle yüzleşmesi gerektiğidir.”

Dell Teknolojisi’de yeni bir IoT segmentinin lideri O’Farrell, şirketin müşterilerinin geri bildirimlerini dinledikten sonra stratejisini güncelleme kararı aldığını söyledi. Bir çoğu, çoğunlukla parçalanmış bir satıcı arazisinde gezinme konusunda hayal kırıklığına uğradı ve bir IoT mağazası arıyor dedi.

Şirketin girişim kolu Dell Technologies Capital’in başkanı Scott Darling, “Burada gördüğünüz, pazar segmentinin olgunlaşmaya başladığı klasik bir durum” dedi.

Şirket, güncellenmiş IOT stratejisini ve vizyonunu 10 Ekim’de resmen açıkladı.

Darling, “Bu duyurunun özü, müşterilerimize iş problemlerini çözmek için komple çözümler sunmaktır” dedi. “Bu, işleri paketlemek için tüm Dell Teknolojilerine ulaşma” anlamına geliyor . Şirketin yeni IoT bölümü, Dell’in geleneksel ticari birimi ile Dell EMC, VMware, Pivotal, RSA ve diğer iştirakleri ve ortaklarının kaynaklarını çekecek.

Yeni strateji, ayrıca SAP , Intel, Microsoft, başlangıç ​​şirketleri ve orta ölçekli firmalar da dahil olmak üzere 90’dan fazla iş ortağını içeren Dell’in IoT Çözümleri Ortak Programından yararlanacak .

Dell’in IoT ortak ekosistemini kurmaya devam eden bir örnek, VMware’in son SAP ile yapmış olduğu işbirliği ile görülebilir. İki kuruluş, VMware Pulse IoT Merkezi  ile SAP Bulut Platformu ve SAP Leonardo’yu bir araya getiren entegre bir IoT analitiği ve endüstriye özel uygulamalar yaratmak için birleşiyor .

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler