Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaNesnelerin İnternetiZingBox, kurumsal IoT güvenliğini artırmak için VMware ile ortaklık kuruyor

ZingBox, kurumsal IoT güvenliğini artırmak için VMware ile ortaklık kuruyor

İki şirket, bir IoT altyapı yönetimi çözümü olan VMware Pulse IoT Merkezi ile ZingBox’un IoT kişilik temelli yaklaşımını birleştirerek IoT güvenliğini güçlendirmek için birlikte çalışacaklar. Gartner’a göre, 2020’ye gelindiğinde, işletmelerdeki tespit edilen saldırıların% 25’inden fazlasının IoT’yi içermesi bekleniyor.

VMware Pulse IoT Merkezi, IoT cihazının sağlığının doğru ve gerçek zamanlı görünürlüğü ile IoT altyapısının güvenilirliğini ve güvenliğini artırarak ve IoT kullanım durumlarının YG’sini, IoT’nin nasıl çalıştığını hızlandırarak iyileştirerek IoT karmaşıklığını basitleştirerek bütün ‘nesneleri’ tek bir düzeye getirecektir. Projeler dağıtılır ve ölçeklendirilir.

ZingBox’un kurucularından olan May Wang, “ZingBox, IoT güvenliğine ve onu yazılım, donanım, ağ ve kullanıcı erişimine her kademede sıkıştırma gereksinimine odaklanıyor: Misyonumuzun bir parçası, sağlık endüstrisini IoT operasyonel analizi ve yararları için ihtiyaç var.Bu ortaklık, önceden entegre edilmiş ve önceden onaylanmış çözümümüzün yararları ve son müşteriye verilecek zamanı nasıl düşürdüğü üzerine odaklanıyor “dedi.

Bu ayın başlarında ZingBox , Dell Technologies Capital ve Triventures liderliğindeki bir dizi B finansman turunda 22 milyon dolar kazandığını açıkladı . Şirket, ürün IoT Guardian için güçlü talebi karşılamak için bu kaynakları kullanacak. İlk olarak Şubat 2017’de başlatılan IoT Guardian, her cihazın eşsiz kişiliğini ayırt edebilmek ve kabul edilebilir davranış uygulamak için derin öğrenme algoritmaları sunmaktadır.

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler