Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGenelCandi, Akıllı Binalara Katılmak için Google Cloud Platform'u Seçti

Candi, Akıllı Binalara Katılmak için Google Cloud Platform’u Seçti

Candi ve Google, şirketlerin akıllı bina ürünleri ve hizmetleri daha hızlı geliştirmelerine yardımcı olmak için çözüm üzerinde ekip kuruyor.

Akıllı bina bağlantı uzmanı Candi, akıllı bina cihazlarını ve verileri uygulamalarla bağlamaya yardımcı olmak için Google Cloud Platform‘a yeni bir çözüm yerleştiriyor.

Çözüm, veri akışlarını yutan Google Pub / Sub’ı, bina yöneticilerinin eski cihazları ve IoT cihazlarına erişmek ve yönetmek için kullanabilecekleri Candi PowerTools yazılımını bütünleştirir. Bu da, IoT geliştiricilerinin ve servis sağlayıcıların kenar verilere daha kolay bağlanmasını ve doğrudan Google’ın Bulut Platformu Araç Seti’ne bağlanmasını sağlamaktadır.

Candi yöneticilerine göre, Candi / Google çözümü, Intel BMP ağ geçitlerini kullanan diğer teçhizatların yanı sıra, enerji ve HVAC sistemleri için referans tasarımları ve sensör kitlerini içerdiğinden, akıllı binalar için “kutunun ötesinde destek” sunuyor.

Şirket, farklı cihazlar ve protokoller arasındaki kenar verileri normalleştirerek ve bu veriyi Google Pub / Sub’in merkezi erişim noktasından teslim ederek, Candi / Google çözümü, üçüncü parti yazılımların sağlayıcılarının ve hizmetlerin rekabet etmesi için maliyet ve iş yükünü azaltabilir.

Ayrıca, kurumsal zeka, analitik, işlemler ve sistem yönetimi konusunda uzmanlaşmış şirketlerin, Candi’nin yazılımı tarafından yönetilen, cihaz düzeyinde iletişimlerin veya uçtan-uca bağlantının zorluklarıyla uğraşmadan ölçeklenebilir ürünleri daha hızlı dağıtabileceklerini de sözlerine ekledi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler