Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaGenelCisco ve Siemens "Akıllı Şehir Tedarikçileri" Olarak Öne Çıkıyor

Cisco ve Siemens “Akıllı Şehir Tedarikçileri” Olarak Öne Çıkıyor

Navigant Araştırma Lideri “Akıllı Şehir Tedarikçileri” başlıklı bu çalışma, çeşitli operasyonel ve hizmet alanlarında kapsamlı akıllı şehir projelerinde liderlik etmesi ile birlikte 16 tanınmış akıllı şehir tedarikçisinin stratejisini ve yürütülmesini inceledi.

Liste 10 kriter alarak hazırlanmıştır vizyon; pazara giriş stratejisi, ortaklar, ürün stratejisi,coğrafi erişim, piyasa varlığı, Satış ve Pazarlama, ürün performansı ve özellikleri ,ürün entegrasyonu,ve kalma gücü.

Navigant Research araştırma direktörü Eric Woods şunları söyledi: “Cisco ve Siemens’in lider konumu, her iki şirketin de şehir tekliflerini nasıl geliştirmeye ve adapte etmeye devam ettiğinin bir yansıması. Ayrıca, kentsel yenilik, güçlü sektöre özgü çözümler ve düşünce liderliğinin ve kent katılımının sürdürülmesi yönündeki kararlılığı konusunda bütüncül bir perspektif sergilediler. ”

Navigant Research, akıllı şehir çözümleri pazarının 2016’da 401 milyar dolardan küresel olarak 2026 yılında 94.2 milyar dolara ulaşması beklenildiğini belirtti. Piyasada başarılı olmayı umut eden akıllı şehir tedarikçileri, kentsel yenilik için IoT’nin geliştirilmesine odaklanan piyasa katılımcılarının ayak izlerini takip edebilir.

Cisco başka yerlerde, Cisco Spark Asistanı, işyeri için yapay zekaya dayalı ses desteği ekledi ve en yeni Cisco Spark platformundaki yeniliği oldu. Cisco’ya göre Cisco Spark Assistant, yöneticilerin harika toplantılara sahip olmalarına yardımcı olmak amacıyla dünyanın ilk kurumsal hazır ses asistanıdır. Cisco Spark Assistant, 2018 yılı başından itibaren aşamalı olarak serbest bırakılacak. Başlangıçta AI destekli ses asistanı Cisco Spark Room Series portföyünde yer alacak.

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler