Nesnelerin İnterneti

Avnet, IoT Cihaz Üreticileri İçin Uçtan Uca Hizmet Sunacak

Yeni hizmetler, şirketin IoT stratejisini geliştirmeye devam ediyor.

IoT cihaz üreticilerinin desteğini artırmak isteyen Avnet, tasarım, üretim, devam eden cihaz bakımına kadar her şeyi kolaylaştıracak yeni hizmetleri sunacak .

Yeni hizmetler, profesyonel mühendisler, işletmeler ve yeni başlayanların hem ticari vaka oluşturmalarına, bağlı cihazları tasarlamaları ve inşa etmeleri, dijital bağlantı desteğini daha iyi bir hale getirmelerini ve ürün yazılımı güvenlik güncellemelerinide garanti programlarını yönetmede dahil olmak üzere yaşam ömrü yönetimini kolaylaştırmalarını amaçlamaktadır.

Bu amaçla, Avnet, örneğin Microsoft, Dell ve Intel gibi bulut hizmetleri, makine öğrenimi ve danışmanlığı, ortakları ortak altyapıya entegre etmek ve riskleri azaltan  hızlanan müşteriye kesintisiz bir katılım noktası sağlayarak önemli ortaklarla birlikte çalışacaktır. IoT değeri, Avut’un Başkan Yardımcısı Lou Lutostanski’ye göre şöyle özetlenmiştir.

Lutostanski, “İnsanlara bir kullanım davası hazırlamaya ve cihazın genelinde buluta açılan ağ geçidi için karmaşık bir uygulamayı yürütmeye yardımcı olmak için uçtan uca hepsini bir araya getiriyoruz ” dedi.

Lutostanski’ye göre, müşterilere kullanım örneklerini ve ROI’leri tanımlamaktan, IoT çözümleri oluşturma karmaşıklığını basitleştirmek ve ölçeklendirmek için  hizmetleri tek bir noktadan sunarak hizmetlerin uçtan uca bağlanmasını sağlamaktadır.

Lutostanski, “Bunu uçtan uca yapabilecek birilerini tanımıyorum” dedi. “Yakın ortaklarımızın birleşmesiyle ön uç olacağız ve geliştiricilerle birlikte çalışacağız ve onları üçüncü partilere gitmeye zorlamayacağız” dedi.

Emre Tekgül

Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da göz atın

Close
Close