Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaDijital DönüşümEn İyi 5 IoT Kitabı

En İyi 5 IoT Kitabı

1. The Amazon Way on IoT

IoT’deki Amazon Way, sensör, bulut bilişim ve makine öğrenimi kombinasyonunun müşteri deneyimlerini geliştirmek, operasyonel iyileştirmeleri artırmak ve yeni iş modelleri oluşturmak için nasıl kullanılabileceğini açıklıyor.

2. Building the Internet of Things

 

IoT’nin iş üzerindeki etkilerine odaklanan bu kitap, her gün ortaya çıkan saf etki, yayılma ve fırsatları ve iş liderlerinin somut iş avantajlarını gerçekleştirmek için bugün IoT’yi nasıl uygulayabileceğini açıklıyor. Sağlam bir planın oluşturulmasına yardımcı olmak için IoT’nin bugün nasıl kullanılacağını ve gelecekte nasıl kullanılacağını inceler.

3.IoT Inc

Bu kılavuz IoT’nin nasıl çalıştığına ve işin nasıl dönüştürüldüğüne derinlemesine bir bakış sağlar ve güçlü bir IoT stratejisinin nasıl geliştirileceği ve uygulanacağı konusunda derin bir dalış yapar.

4.Precision

Timothy Chou, bizi endüstriyel IoT’nin temellerine tanıtmak için Hassasiyet’i yazdı.

İlk bölüm – Hassasiyet: İlkeler ve Uygulamalar – satıcıdan bağımsız, kısaltma içermeyen bir çerçeve sunar. Daha sonra çerçevenin temel ilkelerini ve bu ilkeleri uygulamaya koyar.

5.Enterprise IoT

Bu pratik kılavuz, IoT tabanlı iş modellerine geçiş yapmaya hazırlanan işletmeler için özel bir metodoloji sunmaktadır.

Vaka çalışması analizine, uzman görüşmelerine ve yazarların kendi deneyimlerine dayanan bir dizi en iyi uygulama ile “Ignite | IoT Metodolojisi ”bölümünde anlatılan IoT Metodolojisi, okuyuculara IoT strateji yönetimi ve proje yürütme konusunda yardımcı olacak eyleme geçirilebilir yönergeler sunmaktadır.

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler