Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaGenelSamsung, Business için SmartThings Pro'yu Tanıttı

Samsung, Business için SmartThings Pro’yu Tanıttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Las Vegas’taki Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenlenen büyük Kuzey Amerika ekran fuarında, en son ticari ekran ürünlerini ve çözümlerini sergileyen etkileyici bir 816 metrekarelik stant kurdu.

Samsung’un Görsel Ekran İş Birimi Başkan Yardımcısı Jung Hoon, “Bu yılki Infocomm’da geniş bir yelpazede yeni donanım, çözümler ve hizmetler sunmaktan heyecan duyuyoruz. Samsung, ticari pazarda hiper-bağlantılı ve yapay zeka odaklı döneme liderlik etmeye devam edecek.” dedi.

Özellikle B2B pazarı için tasarlanan SmartThings Pro, kurumsal ortamlardaki çeşitli cihazların, çözümlerin ve hizmetlerin sorunsuz entegrasyonunu ve yönetimini sağlayan kapsamlı bir platformdur.

Samsung’un platformu, akıllı tabela, otel TV’leri ve aydınlatma, nem kontrolü ve kameralar gibi geniş bir ürün yelpazesinin entegrasyonunu ve yönetimini destekler.

SmartThings Pro’nun ana özelliklerinden biri, işletmelerin AI analizi aracılığıyla bağlı cihazların durumunu izlemelerine olanak tanıyan sezgisel bir kontrol panelidir ve bu da verimli cihaz yönetimini kolaylaştırır.

Ayrıca, platform, bağlı ekranlar, klimalar ve cihazlara enerji tasarrufu algoritmaları uygulayarak güç tüketimini azaltmaya yardımcı olan bir ‘AI Tasarruf Modu’ içerir.

Samsung, SmartThings Pro’yu küresel olarak kullanıma sunmayı ve çeşitli iş ortamlarını desteklemek için özelleştirilmiş API’ler sağlamayı planlıyor. Şirket ayrıca platformun yeteneklerini ve erişimini artırmak için stratejik işbirlikleri kurmuştur.

Bu işbirliklerinden biri, farklı sistemler arasında birleşik yönetimi sağlayan Cisco’nun Control Hub ile entegrasyonudur. Samsung ayrıca konaklama endüstrisinde yenilikçi misafir deneyimleri sunmak için Aqara ile ve perakende çözümlerinde bulut tabanlı müşteri veri analizi için Quividi ile ortaklık kurmuştur.

Samsung’un B2B Çözümleri Ekibi Başkan Yardımcısı Chanwoo Park, “SmartThings Pro, Samsung’un B2B pazarındaki IoT çözümlerini yükseltecek. Okullar gibi konut, ticari ve kamu alanları için optimize edilmiş özel çözümler sunmaya kararlıyız.” diye belirtti.

SmartThings Pro’nun InfoComm 2024’te tanıtılması, Samsung’un kurumsal IoT pazarında etkisini genişletmeye yönelik stratejik odağını ve ekran ve bağlı çözümler sektöründe yenilikçilik ve liderlik konusundaki kararlılığını pekiştiriyor.

İşletmelerin dijital dönüşümü benimsemeleri ve IoT teknolojileri aracılığıyla operasyonlarını optimize etmeye çalışmalarıyla birlikte, Samsung’un SmartThings Pro, şirketi potansiyel olarak güçlü bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler