Genel

Yöneticiler Önde Gelen Dijital Dönüşümlere Öncülük Ediyorlar

Constellation Research‘ün raporuna göre üretim, finans ve perakende sektörlerindeki en üst düzey yöneticiler dijital projelere başarıyla liderlik ediyorlar.

Constellation Research‘ün yeni bir listesine göre, CIO‘lar, CTO‘lar, CFO‘lar ve CDO‘lar, dünyanın en büyük dijital dönüşüm girişimlerine liderlik eden yöneticiler.

CIO: Chief Information Officer (Bilişim İşleri Başkanı)

CTO: Chief Technology Officer (Teknoloji İşleri Başkanı)

CFO: Chief Financial Officer (Finansal İşler Başkanı)

CDO: Chief Design Officer (Tasarım İşleri Başkanı)

Eğlence, finans, devlet, sağlık, yüksek öğrenim, perakende ve spor gibi endüstrilerde çalışan bu yöneticiler, iş ortamının yeni teknolojilere tepki olarak nasıl dönüştüğünü anlamış ve etkin bir şekilde şirketlerinde başarıyla uygulamaya geçmiştir.

Constellation Research kurucusu ve CEO‘su Ray Wang, “Dijital dönüşüme yenilikçi bir yaklaşım kazandıran liderler için dünyayı taradık” dedi. “Kazananlar arasında ortak bir özellik, üretken bozulma tutkusu, öğrenilen dersleri paylaşma isteği ve olası sanatı gerçekleştirme arzusudur. Daha da önemlisi, bu bireylerin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmayı artıran üstel teknolojileri uygulama yönünde güçlü bir iradeleri vardır. Bu da Çevre koşulları.

Emre Tekgül

Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close