Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaGenelSAMM Teknoloji'nin Yerli IoT Ürünü: Sintas

SAMM Teknoloji’nin Yerli IoT Ürünü: Sintas

SAMM Teknoloji kendi bünyesindeki Ar-Ge Merkezi’nde IoT ürünleri üretiyor

Altın Partnerimiz SAMM Teknoloji, Üretim, mühendislik ve inovasyon alanlarında yenilikçi çözümlerinin yanı sıra IoT alanında da üretim yapmaya devam ediyor. Gebze Organize Sanayi bölgesinde bulunan Ar-Ge merkezinde dijital dönüşüm ve IoT programı kapsamında kendi ürünü olan SİNTAS / SICAKLIK ve NEM IoT TAKİP CİHAZI’nı kullanıma sundu. Kapalı ve açık alanlarda kullanıma uygun olan SİNTAS, tüm testlerden başarı ile geçerek bölgedeki farklı fabrikalarda kullanıma başlandı.

SİNTAS Nedir?

SAMM Teknoloji sıcaklık ve nemin takip/kontrol edilmesi için tasarlamış olduğu SİNTAS ürünü ile karşınızda.

Isı ve nem ölçümünü otomatik olarak algılayarak web arayüzden kontrolü sağlanır. Sistem kapsamında internet üzerinden anlık veri akışı izlenir ve cihazın tutmuş olduğu kayıtları web arayüzü aracılığı ile görülebilir. Geçmişe yönelik sıcaklık ve nem ölçüm sonuçları gözlemlenebilmekte ve cihazlarda bulunan batarya durumu takip edilebilmektedir.

SİNTAS Nerelerde Kullanılır ?

Sintas, üretim tesisleri, depo, medikal merkez, laboratuvar, fabrika, ev ve sıcaklık ile nemin takip/kontrol edilmesi planlanan tüm alanlarda kullanılır.

Sistem kapsamında internet üzerinden anlık veri akışını sağlayarak, cihazın bulunduğu ortamlarda sıcaklık ve nem kontrolü sağlanmaktadır. Cihazın tutmuş olduğu kayıtlar web arayüzü aracılığı ile görülebilmektedir. Geçmişe yönelik sıcaklık ve nem ölçüm sonuçları gözlemlenebilmekte ve cihazlarda bulunan batarya durumu takip edilebilmektedir.

Aşağıdaki ürün linkinden Sintas’a hemen ulaşabilirsiniz.

Ürün link; https://market.samm.com/sintas

Bilgi için;  market@samm.com

 

Yazar : Mücahit Emre TEKGÜL

 

 

Emre Tekgül
Emre Tekgül
Software Developer @BaranTech // Instructor @ioturkiye
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

4,200BeğenenlerBeğen
10,000TakipçilerTakip Et
296TakipçilerTakip Et
1,400AboneAbone Ol

BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Popüler