Genel

Flytrex & Aha Drone Kargo Ağını Genişletiyor

Bir Yakadan Diğer Yakaya Geçmek Araç ile 25 dk, Drone ile Bu Mesafe Sadece 4 dk

İzlandalı online perakendeci Aha, Flytrex’le beraber 2017 yılında başladıkları drone ile dağıtım hizmetine, hizmet alanını genişleterek devam ediyor. Bir yıl içerisinde 13 farklı rota  ve 700 m menzil ile neredeyse başkentin yarısına erişebilmekte.

Flytrex CEO’su ve kurucularından Yariv Bash, ” İzlanda’da yeni boyuta geçiyoruz. Reykjavik sakinleri şimdi suşi veya sayısız diğer tüketim malları doğrudan drone ile evlerine sipariş edebiliyor. Ayırca istedikleri bir konuma drone yere inmeden bir ip yardımıyla siparişlerini gönderebiliyoruz ve bunu her an faydalanabilecekleri bir hizmet olarak sunuyoruz.”

Aha CEO’su Maron Kristófersson, “Drone dağıtım servisimizi genişletmekle beraber,  oluşan yüksek beklentileri karşılama yolunda uzun bir yolumuz var. Müşterilerimiz için en iyi, en hızlı ve en güvenli drone teslimat hizmetini Flytrex ile olan ortaklığımızla beraber güçlendiriyoruz. Reykjavik, drone’ların hizmet alanında kullanımı için sıçrama noktası ve müşterilerimize bu yeni hizmet standardını sunmaktan gurur duyuyoruz“

Olumlu sonuçlar alan Flytrex ve Aha, dünya çapında kentsel drone teslimat hizmetini kurmak için çalışıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close